Kaip sukurti puslapį

Norėdami sukurti svetainės puslapį, eikite į Valdymo panelė/ Puslapiai.

Atidarykite puslapio kurimo formą, paspaudus migtuką Pridėti Puslapį / modulį.
sukurti psl.JPG
Užpildykite reikalingus laukelius
 • Pasirinkite puslapio tipą. Galimi tokie tipų variantai:
 1. Puslapis - paprasto teksto puslapis, kuris atnaujinamas vizualiai.
 2. Forma - pašto formos puslapis. Savo svetainėje galite sukurti bet kokią formą ir gauti Jūsų svetainės vartotojų įrašyti duomenys į elektroninį paštą.
 3. Svečių knyga - puslapis su pranešimais, paliktais Jūsų vartotojų.
 4. Naujienos – naujienų modulis, galimos kategorijos, komentarai, vartotojų teisių atskyrimas
 5. Nuotraukų galerija - nuotraukų galerijos modulis, galimos kategorijos, komentarai, vartotojų teisių atskyrimas
 6. Elektroninė parduotuvė – prekių katalogo modulis, galimas užsakymo įforminimas, atsiliepimai apie produktus
 7. Vartotojai - vartotojų modulis, galima registacija, įėjimas, asmeninis vartotojo puslapis.
 
 • Pasirinkite nuorodos vieta. Jus galite padaryti vidaus puslapį, nuoroda į šį puslapį nebus niekur įkelta. Jūs galite įkelti į horizontalią menių juostą, arba, jei Jūs įtraukiate šoninės panelės naršymui, tai įdėti į vieną iš jų.
 • Įveskite puslapio pavadinimą (pvz.: Naujienos, Kontaktai, Apie mus, t.t.).
 • Įveskite puslapio adresą, į kurį norite įdėti (pvz.: naujienos, news, novosti, kontaktai, contacs, o-nas, ir t.t.). Jei šį lauką palikti tuščia, tai Jūsų svetainės puslapio adresas bus automatiškai sukurtas iš puslapio pavadinimo.
 • Raktiniai žodžiai ir puslapio aprašymas gali būti palikti tušti. Jie reikalingi kaip papildoma informacija paieškos sistemoms, arba kaip puslapio trumpas aprašymas.Į raktinius žodžius įveskite tik trumpas frazes apie puslapio turinį (pavyzdžiui: kompiuteris, kompiuterių remontas, operacinės sistemos įrengimas), o į aprašą įveskite trumpą tekstą apie ką šis puslapis (pavyzdžiui, greitai ir ne sudėtingai įdiegti operacinę sistemą Jūsų kompiuteryje.)
 • Jei nedėti varnelės "Matomas", tai puslapis bus matomas tik Jums.Tai būtina, pavyzdžiui, kai norite apiforminti puslapį iki tol, kol jį matys vartotojai.
 • Nustatyti "Padaryti pagrindiniu puslapiu", jei norite, kad šis puslapis būtų pagrindinis Jūsų svetainėje arba vienoje iš jos versijų.
 • Spauskite "Išsaugoti"
 
Svarbu: Jei padarote puslapį vienu metu nepasiekiamų peržiūrėti ir pagrindiniu puslapiu, Jūsų svetainė neatsidarys, kai surinksite svetainės adresą. Būkite atidūs. Pagrindinis Jūsų svetainės puslapis turėtų būti visada matomas.